Ciąg dalszy londyńskiej przygody…

Drugi dzień naszej wycieczki do Londynu rozpoczęliśmy pobytem w Muzeum Madame Tessauds. Tu znaleźliśmy naszych idoli i zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Odbyliśmy też ekscytująca przejażdżkę taksówkami po Londynie, a na koniec obejrzeliśmy jeszcze film z bohaterami Marvela w kinie 4D. Tego dnia w ucieczce przed deszczem pojechaliśmy do British Museum, a popołudnie spędziliśmy w kolorowym, tętniącym życiem Camden Town – dzielnicy subkultur i muzyki.
Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny dzień naszej wycieczki, na który zaplanowana była podróż do Oxfordu. Nawet angielska, deszczowa pogoda nie popsuła nam humorów. Zwiedziliśmy zabytkowe miasto studenckie oraz najstarszy anglojęzyczny uniwersytet świata. Wiele miejsc, które zobaczyliśmy, znaliśmy z filmów o Harrym Potterze. Teraz mogliśmy tu być i zobaczyć je na żywo.