,,Nauczyciel ma wpływ na wieczność.
Nie jest bowiem w stanie określić, gdzie kończy się jego oddziaływanie”.
(H. B. Adams)💐🎈🎉
W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w CKZiU Dzień Edukacji Narodowej.
Cała społeczność wraz z Dyrekcją szkoły, przedstawicielami Samorządu Szkolnego oraz Rady Rodziców -przewodniczącą panią Malwiną Majewską, Katarzyną Woszczak oraz panem Kamilem Jurkiem zebrała się w sali gimnastycznej na uroczystej akademii.
To niezwykłe święto było okazją, by podziękować nauczycielom za trud i pracę włożoną w kształtowanie umysłów uczniów, rozwijanie ich pasji i zainteresowań.
W tym roku Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali uhonorowani następujący nauczyciele: pani Magdalena Domagała, pani Sylwia Hajduła, pani Lidia Oleszczuk, pani Agnieszka Piaseczna, pani Katarzyna Posacka, pani Hanna Romanowska, pani Iwona Sekuła, pani Sylwia Śmietanka, pani Justyna Wiszniowska, pan Emil Iskra, pan Jacek Karaś , pan Daniel Maciejewski, pan Maj Krzysztof, pan Dariusz Śmietanka oraz pan Tomasz Śmietanka .
Podczas uroczystości wręczone zostały również uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce stypendia Starosty Radomskiego.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.💐🥳
Chcąc wyrazić wdzięczność nauczycielom i podziękować im za codzienny trud, uczniowie klas 2tT oraz 2żT, pod kierunkiem wychowawczyń pani Agnieszki Prockiej i Beaty Jurek przygotowali krótką część artystyczną.
W prezentacji szkolnej rzeczywistości nie zabrakło humoru, odsłaniającego postrzegane z przymrużeniem oka codzienne relacje uczeń – nauczyciel.
Zapraszamy do fotorelacji z tego uroczystego wydarzenia.