Uroczyście ślubuję….

W słoneczne popołudnie 13 września 2023r. pierwszoklasiści CKZiU wzięli udział w uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły.
Uczniowie klas:
1 szkoły branżowej w zawodzie kucharz z wychowawczynią panią Anną Okulską,
klasy 1 szkoły branżowej w zawodach ślusarz i monter suchej zabudowy z wychowawczynią panią Edytą Rutkowską-Ferchichi,
klasy 1 technikum grafiki i poligrafii cyfrowej z wychowawczynią panią Małgorzatą Sulimą,
klasy 1 technikum w zawodzie logistyk z wychowawczynią panią Lidią Oleszczuk,
klasy 1 technikum w zawodzie mechanik wraz z wychowawcą panem Emilem Iskrą ,
klasy 1 technikum organizacji turystyki z wychowawczynią panią Martą Kustrą
oraz
klasy 1 technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z wychowawczynią Martyną Kowalczyk,
a także rodzice i nauczyciele, szczelnie wypełnili salę gimnastyczną, by być świadkami tego doniosłego wydarzenia.
Po wysłuchaniu przemówień pani dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej, przedstawicieli samorządu uczniowskiego oraz uroczystym ślubowaniu, pierwszoklasiści po raz pierwszy oficjalnie zaśpiewali hymn szkoły, wywołując łzy wzruszenia w oczach niejednej osoby.
Witamy Was serdecznie w gronie pełnoprawnych członków szkolnej braci- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach. 🤩😍