Spotkanie w CKZiU z pisarzem i dziennikarzem

W piątek gościliśmy w CKZiU Jarosława Maślanka -pisarza, dziennikarza i podróżnika pochodzącego z Pionek. Warto dodać, że jest on absolwentem naszej szkoły, co wśród uczniów wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie jego twórczością.
Organizatorem spotkania był Powiatowy Instytut Kultury promujący autorów związanych z regionem radomskim, a rozmowę z pisarzem prowadził Marcin Kępa. Na zakończenie uczniowie mogli zadawać autorowi pytania i chętnie wykorzystali okazję, aby poznać jego tajniki pracy.
W bogatych zbiorach naszej szkolnej biblioteki znajdują się egzemplarze powieści „Góra miłości” Jarosława Maślanka. Książka była nominowana do
Nagrody Literackiej Unii Europejskiej 2019, a nam udało się zdobyć autograf autora.
Dziękujemy za ciekawe spotkanie, które
pozostawiło w nas refleksję, że każdy może podążać za swoimi marzeniami.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *