Sukces pomnożony przez cztery!!!

15 marca odbył się finał VII Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny, organizowany przez Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej.
Dwa etapy konkursowe, w których startowało ponad 1000 uczniów z całej Polski, wyłoniły 53 uczestników wielkiego finału. Stawką w konkursie był indeks Wydziału Poligraficznego.
Do finału dotarła czwórka uczniów klasy IVgtp, kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej: Agnieszka Chęcińska, Julia Czachor, Adrianna Murawska i Kacper Bal.
W finale czekało na nich 30 trudnych pytań – test wielokrotnego wyboru, z zakresu poligrafii i grafiki komputerowej, zaliczenie którego otwierało drzwi wydziału poligraficznego.
Cała nasza czwórka została finalistami konkursu i otrzymała indeksy.
Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce, z której aż tylu uczniów osiągnęło taki sukces w VII edycji konkursu. W sumie rozdano 15 indeksów, a w konkursie uczestniczyło ponad 20 szkół.
Przyszłym studentom. Agnieszce, Adzie, Julii i Kacprowi gratulujemy i cieszymy się razem z nimi. Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!