Konkurs “Uzależnienia ograniczają Twoją wolność”

Zuzia i Amelka z ,, CZERWONEGO”
na podium!!!
Z radością pragniemy poinformować, że w konkursie pt,, Uzależnienie ogranicza Twoją wolność” organizowanym przez Starostwo Powiatu Radomskiego we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komendą Miejską Policji w Radomiu laureatkami zostały uczennice CKZiU. Zuzanna Siczek z 4gT (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) zajęła 1 miejsce
-uczennica pani Aleksandry Nawrotek ,
a Amelia Krawczyk z 3gTp (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) miejsce 2 – uczennica pana Dariusza Śmietanki.
Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac. Jego celem było uwrażliwienie na problem uzależnienia i promowanie profilaktycznych zachowań wśród młodzieży. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Radomskiego. Jego uczestnicy mieli za zadanie opracować ulotkę informacyjną związaną z przeciwdziałaniem różnego rodzaju uzależnieniom.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego uroczystego wręczęnia nagród i dyplomów w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu .
Gratulujemy naszym graficzkom najwyższych lokat, jesteśmy z Was dumni.