Rozstrzygnięcie Konkursu “Moje spotkania z Puszczą”

W miniony czwartek, 24 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbyło się podsumowanie XXXII już edycji konkursu “Moje Spotkania z Puszczą”. Tegoroczne hasło brzmiało „Niezwykły świat roślin – moje bliskie spotkania”. Temat związany był ze 100-leciem powstania Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz ogłoszeniem roku 2022 Rokiem Botaniki. Uczniowie naszej szkoły, już od ponad 20 lat uczestniczą w kolejnych edycjach konkursu, przyczyniając się do popularyzacji wiedzy o Kozienickim Parku Krajobrazowym, w centrum którego leży nasze miasto. W tym roku laureatkami konkursu zostały Amelia Hołuj i Kornelia Obarska – w dziedzinie fotografii oraz Magdalena Wasiłek, Patrycja Flisińska i Magdalena Wegner w dziedzinie plastyki.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.