#PomocmamyweKRWI

W poniedziałek – 22 listopada odbyła się w naszej szkole druga w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa. Tym razem krwiodawcy – uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz mieszkańcy Pionek ofiarowali 10,35 litrów krwi. Będzie to cenny lek dla poszkodowanego w wypadku Jakuba, który obecnie przebywa w Centrum Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.  Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Jakubowi szybkim powrocie do zdrowia, czego serdecznie życzy mu cała społeczność „Czerwonego”.

W imieniu Jakuba, jego najbliższych oraz osób chorych, potrzebujących krwiolecznictwa dziękujemy wszystkim KRWIODAWCOM za wrażliwość i bezinteresowną chęć niesienia pomocy. Jesteście WIELCY!

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *