Mikołajkowa akcja krwiodawstwa w CKZiU

Są w naszej szkole Mikołaje, którzy chętnie obdarowują potrzebujących krwią. Tradycją stało się organizowanie akcji krwiodawstwa  w okresie przedświątecznym, kiedy to każdy z nas więcej niż zwykle myśli o bliskich, prezentach i świętach. Krwiodawcy zrobili najpiękniejsze prezenty ofiarując cząstkę siebie nieznanym sobie osobom.

 W ramach mikołajkowej akcji „twoja krew, moje życie” do akcji przystąpiło 44 uczniów naszej szkoły, zaś krew oddało 27 osób (12litrów i 150ml)

To była już druga zbiórka krwi w tym roku szkolnym, bo przecież nasza szkoła jest Szkołą Promującą Honorowe Krwiodawstwo.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *