Mikołajkowa akcja krwiodawstwa w CKZiU

Są w naszej szkole Mikołaje, którzy chętnie obdarowują potrzebujących krwią. Tradycją stało się organizowanie akcji krwiodawstwa  w okresie przedświątecznym, kiedy to każdy z nas więcej niż zwykle myśli o bliskich, prezentach i świętach. Krwiodawcy zrobili najpiękniejsze prezenty ofiarując cząstkę siebie nieznanym sobie osobom.

W ramach mikołajkowej akcji „twoja krew, moje życie” do akcji przystąpiło 44 uczniów naszej szkoły, zaś krew oddało 27 osób (12litrów i 150ml)

To była już druga zbiórka krwi w tym roku szkolnym, bo przecież nasza szkoła jest Szkołą Promującą Honorowe Krwiodawstwo.