Wycieczka klasy 2 gt

04 października 2021 r. uczniowie klasy 2gT wraz z wychowawczynią Justyną Wiszniowską oraz opiekunem Panią Agnieszką Procką wybrali się na wycieczkę do miejscowości Wręcza do Suntago, czyli największego zadaszonego Parku Wodnego w Europie.
Podczas 4 godzinnego pobytu, młodzież oddała się wodnemu szaleństwu. Uczniowie korzystali z różnych basenów -termalnych, tropikalnych, z falą, dziką rzeką i hydromasażami.
Największą atrakcją cieszyły się tematyczne zjeżdżalnie, których w Suntago jest aż 32! Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji klasy oraz pozwolił na chwilę relaksu i odprężenia.
W drodze powrotnej był czas na fast foodowe przekąski w Macdonald’s. To był dzień pełen wrażeń i prawdziwa odskocznia od rzeczywistości.
Opracowała J. Wiszniowska