“Stypendia dla Czerwonego”

W dniu 29 listopada 2016 roku w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane za wybitne osiągnięcia w nauce dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu objętego nadzorem pedagogicznym Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie.
70 stypendystów z całego regionu odebrało dyplomy z podpisem premier Beaty Szydło. Uroczystego wręczenia dokonała Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty. Po rozdaniu nagród uczestnicy spotkania mieli możliwość wysłuchania radomskich talentów wokalnych. Uroczystość wręczenia stypendiów zorganizowało Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Najlepszymi uczniami z naszej szkoły , którzy otrzymali Stypendium za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 są Weronika Lewikowska z 3 klasy technikum hotelarskiego i Daria Solecka z 3 klasy liceum ogólnokształcącego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Posted in Osiągnięcia.