SPORTOWE CZERWONE

Samorząd Uczniowski zaprasza do akcji!
Jesteś osobą, która lubi sport? Masz jakieś ciekawe zainteresowanie z tym związane?
Zapraszamy do wyzwania „SPORTOWE CZERWONE”
Jak wziąć udział? Nic prostszego! Wystarczy Ci kawałek wolnej przestrzeni na to, aby pokazać nam co potrafisz!
A może trenujesz w klubie? Zachęcamy do podsyłania nam różnych ciekawych zdjęć lub filmów związanych z Waszą aktywnością sportową. Nie trzeba być profesjonalistą, aby wyrazić siebie w tym wyzwaniu. Możesz stanąć na rękach we własnym domu, tyle wystarczy! Macie szansę podzielić się z nami Waszymi osiągnięciami. Nie ma narzuconego tematu, to od Was zależy jaką dziedzinę sportu, czy też formę pracy wybierzecie. Liczymy na Was!
Pracę prosimy przesyłać na maila samorzad.ckziu@wp.pl
W wiadomości powinny znajdować się informacje takie jak:
Tytuł: SPORTOWE CZERWONE
imię, nazwisko, klasa
krótki opis dlaczego akurat ta dyscyplina jest Twoją pasją.
Załączone zdjęcia lub filmy
Akcja ma na celu zmotywować uczniów Czerwonego, czyli NAS, do aktywności fizycznej w czasie pandemii.