Sukces uczniów w konkursie historycznym

Konkurs historyczny Patria Nostra adresowany jest do młodzieży z Mazowsza, Małopolski, Wielkopolski, oraz do młodzieży polskiej i polonijnej na całym świecie. Celem konkursów jest propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienie patriotyzmu, etyki chrześcijańskiej, budowa poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu krótkiego filmu lub animacji dotyczącej ważnego wydarzenia z historii Polski, które jest przydzielane zespołowi przez organizatorów. Uczniowie naszej szkoły Natalia Kuśmierczyk, Natalia Sepioł i Cezary Mańturzyk pod kierunkiem i opieką p. Jana Sieka przygotowali animacje na temat odmowy złożenia przysięgi
i internowania Józefa Piłsudskiego. Podczas uroczystej gali w dniu 15 września 2020 r. zespół naszej szkoły wśród bardzo silnej i licznej konkurencji został sklasyfikowany na 22  miejscu wyprzedzając bardziej renomowane i znane szkoły z regionu.

Gratulujemy naszym absolwentom.

play-sharp-fill

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *