WYNIKI KONKURSU FOX!

W tym roku, nasza szkoła zdecydowała się wziąć udział w konkursie FOX. Do rywalizacji przystąpiło 16 uczniów w kategorii Lions ( grupa klas 1 technikum i klasy szkoły branżowej) oraz Eagles ( klasy 2, 3 i 4 technikum).

Po otrzymaniu wyników, miło nam poinformować, iż Wiktoria Kruczyńska z klasy 1htT zajęła 2 miejsce w konkursie, a Maria van der Donk uzyskała 3 lokatę. Osoby te otrzymają nagrody rzeczowe od sponsorów konkursu – platformy Equrs oraz LangLtc.

Miło nam także poinformować, iż nasza szkoła uplasowała się na 2 miejscu w regionie  radomskim
w kategorii Lions oraz na 3 w kategorii Eagles.

Wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy!

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *