Szkolenia FEP

W dniu 14 stycznia 2020 odwiedziła nas p. Natalia Różańska, prezes fundacji MyFuture. Organizacja ta wspiera młodych ludzi, a jej celem jest pokrycie luki między edukacją a przyszłą karierą zawodową poprzez szkolenia FEP, wolontariat, eventy oraz mobilność edukacyjną.

Celem prezentacji było przedstawienie uczniom naszej szkoły możliwości aplikacji do projektu, którego celem będzie szkolenie z rozwoju kompetencji miękkich odbywające się w Jedlni Letnisko w języku angielskim, ale także w Kopenhadze.

Do projektu można było aplikować do dnia 09.02.2020. Aplikację należało złożyć online odpowiadając na pytania w języku polskim oraz angielskim. Pięć osób z naszej szkoły zdecydowało się złożyć taki wniosek. Natomiast, w wyniku rekrutacji, jury wyłoniło grupę 10 osób, które będą brały udział w projekcie Do More.

Miło nam poinformować, że naszą szkołę będzie reprezentował Dawid Sulima z klasy 2 hlt. Uczeń odbędzie szkolenie w Jedlni Letnisko, wyjedzie do Kopenhagi i weźmie udział w szkoleniu z kompetencji miękkich w języku angielskim oraz zwiedzi to miasto, a po przyjeździe będzie prezentował zdobytą wiedzę przed innymi uczniami szkół w ramach wolontariatu.

Gratulujemy Dawid i życzymy powodzenia oraz samych sukcesów!

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.