Czerwone to – dalej szerokie „Perspektywy”…

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki 21. rankingu techników i liceów w Polsce. Wśród tych pierwszych Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w  Pionkach – „CZERWONE” zajęło 2 miejsce w regionie radomskim 21 miejsce w województwie mazowieckim,  i 143 miejsce w Polsce.

Cieszy nas to ogromnie,  gdyż znacznie poprawiliśmy pozycję z roku ubiegłego (2018). Wówczas byliśmy na na 4 miejscu w regionie radomskim, 24 miejscu w województwie mazowieckimi  Jeśli chodzi o kraj – byliśmy 198.W tegorocznym rankingu rywalizowało 1731 Techników z całej Polski.

– Bardzo się cieszę, że szkoła zanotowała kolejny „skok w górę”.  To praca całego zespołu nauczycieli i uczniów. Przy tej okazji dziękuję ubiegłorocznym Absolwentom, którzy przyczynili się do tego sukcesu zdając bardzo dobrze matury i egzaminy zawodowe oraz Nauczycielom, którzy wspierali i motywowali swoich uczniów. A całej dyrekcji za nieustanną motywację do pracy.

Magda Wiśniewska

One Comment

1. Gratulacje dla uczniów i nauczycieli! Super miejsca! Jesteśmy dumni z naszej szkoły! Absolwenci z roczników: 1977,1979 Małgorzata i Dariusz Wojcikowie