Gotowi do startu ……. start! Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

„Czas wracać do szkolnych ławek, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy”.

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018 – nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły.  Wierzymy, że będzie obfitował we wspaniałe osiągnięcia i pozytywne doświadczenia.

Największy nasz kapitał – to młodzież. 18 klas w tym 5 klas pierwszych. Serdecznie WAS witamy.  Równie serdecznie witamy nowo zatrudnionych  nauczycieli (Remigiusz Sitek, Marzena Mołodkiewicz, Damian Gajda).

Żegnamy  emerytów (Jolanta Sulima, Franciszek Bobola), życząc na  ten nowy etap życia spełnienia marzeń, pomyślności  zadowolenia.

U progu nowego roku szkolnego życzmy wszystkim wiary we własne możliwości. Niech ten rok szkolny upłynie Nam na spełnianiu marzeń. Niech każda mała porażka będzie fundamentem przyszłego sukcesu.

„Czerwone” – powodzenia!

[supsystic-gallery id=54 position=center]