W Czerwonym Dzień Dziecka na sportowo

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach z okazji Dnia Dziecka odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej oraz zawody w tenisie stołowym, w których rywalizowały zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.W kategorii żeńskiej w popularnym „ping pongu” zwyciężyła Weronika Molendowska, a drugie miejsce zajęła Oliwia Kieloch. Obie reprezentowały klasę 2 mżT.

W rywalizacji chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce- Adam Maciejczyk- 2 mżT

II miejsce- Michał Matysiak- 3 lmT

III miejsce- Piotr Delega- 2 mżT

W pierwszym półfinale turnieju piłki nożnej klasa 3 gT pokonała po rzutach karnych klasę 3 lmT, natomiast w drugim meczu klasa 3 mśZ okazała się lepsza od klasy 1 lmT.

W finale piłkarskich zawodów klasa 3 mśZ pokonała klasę 3 gT, broniąc tym samym mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwali: Weronika Sałbut oraz Jakub Pachlerski z klasy 3 gT, którzy sędziowali turniejowe mecze.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali przy gorącym dopingu publiczności, który zapewnili im koledzy i koleżanki ze szkoły.

Na koniec imprezy odbyło się uroczyste podsumowanie zawodów, podczas którego pani Dyrektor wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wręczyła zwycięzcom puchary, dyplomy i nagrody.