CKZiU na festynie OSP

Upalna niedziela. Samo południe. Wielu odświętnie ubranych strażaków, bo okazja wyjątkowa – przekazanie i poświęcenie nowego lśniącego wozu strażackiego. I Czerwone, którego nie mogło zabraknąć na uroczystości tak ważnej dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

28 maja odbył się rodzinny festyn, a nasza szkoła zaprezentowała się na tym wydarzeniu. Mogliśmy spotkać wiele serdecznych osób – pasjonatów robotyki i konstruowania. Zwiedzający mogli zobaczyć samolot zaprojektowany przez naszego ucznia, Piotra Delegę oraz samochody skonstruowane przez uczniów naszej szkoły z klocków Lego Mindstorms. Pojazdami mogli sterować także zwiedzający, również dzieci, korzystając z mechanizmu żyroskopowego.

Uczniowie klas hotelarskich i żywieniowych przygotowali słodki poczęstunek, a także pokaz drinków, który ukoił niejedną spragnioną osobę w ten upalny dzień.

Dziękujemy OSP za zaproszenie i polecamy się na przyszłość

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *