CKZiU zajęło II miejsce w konkursie ,,Lekcja z SITA”

Pamiętacie pokazy relaksacyjne i wizytę firmy SITA w naszej szkole? 31 maja ogłoszono wyniki finału konkursu ,,Lekcja z SITA”.

 

Od momentu wizyty firmy SITA i zareklamowania swoich produktów oraz wyjaśnienia, na czym nauka tą metodą dokładnie polega, pracowaliśmy dużo nad przygotowaniem projektu zajęć z wykorzystaniem tego nowoczesnego sprzętu. Opracowaliśmy program zajęć z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Ale to nie koniec. Naszym celem było wykorzystanie SITA do relaksu sportowców przed wzięciem udziału w zawodach sportowych i strzeleckich. Co więcej, chcieliśmy także zastosować ją wśród uczniów nadpobudliwych,                 a także rozpowszechniać wśród nauczycieli w czasie wolnym od zajęć.

Projekt nasz został oceniony bardzo wysoko. Spośród 12 finalistów, zajęliśmy drugie miejsce. Nie daje nam to możliwości prowadzenia zajęć przy użyciu tej metody w przyszłym roku szkolnym, natomiast dzięki takiemu wyróżnieniu, nauczyciele przygotowujący program wzbogacą swoją wiedzę na szkoleniu, prezentującym szczegółowe użycie materiałów i pomocy SITA.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje za rok wygraniem kolejnej edycji ,,Lekcji z SITA”. Trzymajcie kciuki!

Więcej informacji na temat konkursu i udziału w nim naszej szkoły można przeczytać na stronie gazety ,,Głos Nauczycielski” – www.glos.pl

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *