Wizyta w Starostwie Powiatowym w Radomiu

W dniu 22 listopada klasy 2mtżTp, 3mtTp oraz kilku uczniów z 1mTp wraz z opiekunami Tomaszem Śmietanką, Anną Ryczkowską, Anną Okulską i Beatą Markowska wybrały się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Radomiu.
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w seminarium prowadzonym w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań “Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2022- 2024 na temat monitoringu zagrożeń, z użyciem Bezzałogowego Statku Powietrznego, powodujących lub mogących spowodować sytuację kryzysową na terenie powiatu.
Podczas wykładów zdobyliśmy wiedzę oraz zwiększyliśmy świadomość, jak się zachować w przypadku omawianych niebezpieczeństw. Te informacje z pewnością na długo zostaną w naszej pamięci.