“Mamy przyjemność zaprosić na wystawę pt “PO GODZINACH”

Prezentowane na wystawie prace zostały przygotowane przez uczniów kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej, głównie jako forma indywidualnego doskonalenia oraz możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Na wystawie można zobaczyć prace wykonane różnymi technikami : fotomontaż, rysunek odręczny, obrazy stworzone w programach graficznych oraz fotografie . Wśród prac dominują projekty cyfrowe wykonane w technice wektorowej oraz rastrowej z wykorzystaniem programów Illustrator, Photoshop.

Młodzi artyści swoją wiedzę i umiejętności rozwijają na zajęciach praktycznych i teoretycznych na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Jest to obecnie najpopularniejszy kierunek w CKZiU Pionki. Uczniowie poznają tu zasady projektowania graficznego, składu publikacji oraz podstawy poligrafii. Po godzinach lekcyjnych, mogą wykorzystać nabytą wiedzę do dowolnych realizacji.

link do wydarzenia: https://mok.pionki.pl/po-godzinach-wystawa-prac-uczniow-ckziu-31222013?fbclid=IwAR0bN1mN7iim-DhywB6p25bmcb6v7rXD2m3kEzMBANDaltTrldFV7L26lPM