VIII Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Tematem przewodnim VIII edycji olimpiady jest „Turystyka i zdrowie”. Celem organizatorów jest zainteresowanie uczestników Olimpiady turystyką i rekreacją jako elementem zdrowego stylu życia oraz zwrócenie uwagi na prozdrowotne funkcje turystyki.

10.11.2020 w naszej szkole odbył się Etap szkolny VIII Olimpiady wiedzy o turystyce organizowanej przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. W naszej szkole do olimpiady przystąpili uczniowie drugich klas w zawodzie Technik Organizacji Turystyki.

Łącznie udział w olimpiadzie wzięło 13 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęły: Daria Ciesielska klasa 2ltTp oraz Natalia Piwońska klasa 2htT i to właśnie one zakwalifikowały się do etapu okręgowego olimpiady.

Gratulujemy Darii i Natalii oraz życzymy powodzenia w następnych etapach.

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.