Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Dnia 3 marca 2020 roku w CKZiU w Pionkach odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej dla uczniów z miasta Pionki. Głównym organizatorem był Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP PR w Pionkach. Współorganizatorami byli: Komenda Miejska PSP w Radomiu , Urząd Miasta Pionki oraz CKZ i U w Pionkach.

Uroczystego otwarcia i powitania wszystkich uczestników, opiekunów oraz gości dokonała pani dyrektor Iwona Sekuła. Wśród zaproszonych gości byli: z-ca Burmistrza Miasta Pionki  Kamila Kaczorowska, z-ca  Dowódcy JRG  nr 4 w Pionkach st. kpt Tomasz Wilk, kpt Radosław Nachyła – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej  w Radomiu, mł. asp. Adrian Skrzek -Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej  w Radomiu, Piotr Pasek – Kierownik Wydziału Porządku Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, dh Tomasz Kęska Prezes Zarządu Oddziału  Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Pionkach.

Po dokonaniu oceny prac pisemnych  zwycięzcami eliminacji miejskich  zostali:

I grupa wiekowa:

Natalia Sokalska PSP 2

Filip Bartosiewicz PSP 5

Jakub Dębski PSP 5

II grupa wiekowa

Karolina Pawlak PSP 1

Oliwer Mazurek PSP 5

Mateusz Węgrzynowski PSP 2

III grupa wiekowa

Weronika Pastuszka LO

Julia Kamionka LO

Julian Warchoł  CKZ i U

Laureaci z każdej grupy wiekowej będą reprezentować Miasto Pionki podczas eliminacji powiatowych OTWP. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Miasto Burmistrza Pionki.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[supsystic-gallery id=148]