Harmonogram zajęć

Dodatkowe zajęcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

Poniedziałek

16.00-17.00 – Piłka koszykowa chłopców/lekkoatletyka, opiekun: p. Jacek Szczechowski i p. Radosław Wątorski

16.15-17.30 – ścianka wspinaczkowa/siłownia, opiekun: p. Mariusz Wrochna i p. Jan Siek

 

Wtorek

16.30-17.30 – piłka siatkowa chłopców, opiekun: p. Mateusz Bieniek

 

Środa

15.00-15.55 – samoobrona (co drugi tydzień), opiekun: p. Rafał Wojda

 

Czwartek

17.00-17.55 – piłka siatkowa dziewcząt, opiekun: p. Magdalena Wiśniewska

 

 

Zajęcia dodatkowe , które były organizowane w I sem. roku szkolnego 2016/17

  1. Fakultety z geografii: środa 8.00 klasa 4hT, piątek 7.10 klasa 4hT – Tomasz Śmietanka
  2. Fakultety z j. polskiego dla klas: 4gmT wtorki o godzinie 8.00, 4lżT piątek godz. 11.30 – D. Jończyk
  3. Zajęcia dla maturzystów z j. angielskiego: wtorek godzina 8.50 – Katarzyn Topór
  4. Zajęcia dla maturzystów z j. angielskiego: poniedziałek, 14.15 – Anna Kaczmarczyk
  5. Fakultety z matematyki: poniedziałek 7.10 – 4gmT, wtorek 7.10 – 4hT – Emil Iskra
  6. Zajęcia dodatkowe z matematyki: środa 7.10 – 4gmT i 3lmT – Emil Iskra
  7. Zajęcia wyrównawcze z matematyki: piątek 7.10 – 3lmT – Emil Iskra
  8. Fakultety z j. polskiego: poniedziałek 13.05 – 3pl, środa 7.10 – 4hT – Katarzyna Grzywacz –Bielecka
  9. Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego: czwartek 8.50 – Marta Kustra
  10. Zajęcia dla ucznia zdolnego z j. angielskiego: poniedziałek 13.05 – Marta Kustra
  11. Zajęcia z lekkoatletyki: poniedziałek 17.00 – Jacek Szczechowski
  12. Piłka siatkowa dla chłopców: wtorek 16.30 – Mateusz Bieniek
  13. Piłka siatkowa dla dziewcząt: czwartek 17.00 – Magdalena Wiśniewska
  14. Ścianka wspinaczkowa/siłownia: poniedziałek – Jan Siek i Mariusz Wrochna
  15. Strzelnica szkolna: poniedziałek 16.00 – Anna Okulska
  16. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne: wtorki i środy 12.00 -13.00 – A. Piaseczna i B. Markowska
  17. Zajęcia wyrównawcze z matematyki: wtorek 7.00 – S. Hajduła
  18. Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas pierwszych: czwartek 13.00-14.00 – M. Magdzik
  19. Zajęcia konwersacyjne dla maturzystów z j. angielskiego: poniedziałki – L. Oleszczuk
  20. Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego: poniedziałki – L. Oleszczuk
  21. Koło przedsiębiorczości: środa 8.30
  22. Zajęcia dla ucznia mniej zdolnego – logistyka: piątek 7.10 1lmT
  23. Nauka Poloneza – klasy maturalne: środa, piątek 11.15-13.05 – A. Góralska
  24. Koło barmańskie dla 2żT: środa 8.00 – B. Jurek
  25. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów klas 3gT, 3hżT: poniedziałek 7.10-7.55 – D. Banaszek
  26. Zajęcia pozalekcyjne Koła Żywienia: środa 13.25 – E. Trybuła, D. Paluch
  27. Koło krawieckie: czwartek 14.00 – H. Romanowska
  28. Boks: środa 15.05-15.50 – Rafał Wojda
  29. Zajęcia ze stypendystami (lub koło hotelarskie, wymiennie): środa 15.00, wtorek 11.30 – Jolanta Sulima
  30. Zajęcia dodatkowe z matematyki: poniedziałki 17:00-17:50 – Iwona Maj
  31. Zajęcia przygotowujące do matury z biologii rozszerzonej: czwartek  13.05 – Małgorzata Sulima
  32. Zajęcia fakultatywne z języka niemieckiego dla maturzystów: piątek  7:10 – Małgorzata Jaśniewska
  33. Konsultacje logistyczne we wtorki  15.00 – 15.45 – Marta Orlińska
  34. Język angielski zaawansowany dla maturzystów – wtorek 14.15 – Anna Kaczmarczyk