cerrad_1

Skutecznie dopingowaliśmy Czarnych Radom!!!

10 osób z CKZiU (siatkarki i siatkarze naszej szkolnej drużyny)  kibicowało w sobotę 19 listopada 2016r. zawodnikom Cerradu Czarni Radom. Siatkarze Cerradu Czarni Radom wygrali na własnej hali z LOTOSEM Trefl Gdańsk 3:1 w meczu 9 kolejki PlusLigi mężczyzn.  Reprezentowaliśmy Powiat Radomski na Meczu Patronacki Powiatu radomskiego w PlusLidze. Powiat radomski wspiera siatkarzy w ramach „Partnerstwa Regionalnego Czarni”, którego głównym założeniem jest promocja naszego regionu poprzez rozwój piłki siatkowej oraz  aktywizację sportową młodzieży szkolnej i dorosłych. Po meczu był także czas na autografy oraz pamiątkowe zdjęcia z trenerem zawodnikami radomskiej drużyny.
Gratulujemy wygranej i serdecznie dziękujemy władzom Powiatu Radomskiego za bilety.

[supsystic-gallery id=’16’]