Kolejny sukces uczniów CKZiU Pionki!

Dobiegła końca XXIX edycja konkursu „Moje spotkania z Puszczą” pt. “Woda w życiu i krajobrazie Puszczy Kozienickiej”. Do konkursu zgłosiło się 37 placówek oświatowych leżących w granicach Kozienickiego Parku Krajobrazowego i jego okolicy.

Zgodnie z regulaminem konkurs rozgrywany był w trzech dziedzinach twórczości: plastyka, literatura i fotografia.

Na etap parkowy wpłynęło 228 prac. W dniu 28 października br. jury reprezentowane przez przedstawicieli Kozienickiego Parku Krajobrazowego, Nadleśnictw: Kozienice, Radom, Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach, Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu wyłoniło laureatów eliminacji parkowych.

Jury w trakcie przeglądu i oceny prac brało pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, wartości artystyczne, technikę i estetykę wykonania. Kierując się powyższym jury przyznało 27 nagród, 31 wyróżnień oraz 3 wyróżnienia poza konkursem.

Nagrody i wyróżnienia uczniów CKZiU Pionki :

Kategoria :    Plastyka III grupa (uczniowie szkół średnich)

Nagrody :   Agnieszka Chęcińska CKZiU w Pionkach – nauczyciel Dorota Lisowska,
Wyróżnienia :  Marta Cieślik CKZiU w Pionkach – nauczyciel Dorota Lisowska,

Kategoria : Literatura III grupa (uczniowie szkół średnich)

Nagrody :    Katarzyna Choroś CKZiU w Pionkach – nauczyciel Dorota Jończyk,
Wyróżnienia :  Wiktoria Uzdowska CKZiU w Pionkach – nauczyciel Małgorzata Sulima,

Kategoria : Fotografia III grupa (uczniowie szkół średnich)

Nagrody : Szymon Nercz CKZiU w Pionkach – nauczyciel Małgorzata Sulima,
Natalia Amanowicz CKZiU w Pionkach – nauczyciel Małgorzata Sulima,
Amelia Hołuj CKZiU w Pionkach –

Nasza szkoła zajęła najwiecej miejsc w konkursie – 5 nagród i 2 wyróżnienia. W związku z tym otrzymaliśmy specjalną nagrodę – dla najlepszej szkoły.

[supsystic-gallery id=113 position=center]