BIEGI SZTAFETOWE Z OKAZJI 101 ROCZNICY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek 8 listopada na stadionie miejskim w Pionkach odbyły się biegi sztafetowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta Pionki, Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki oraz UKS „Orlik Pionki” we współpracy z nauczycielami wf-u CKZiU. W zawodach udział wzięli uczniowie wszystkich pionkowskich szkół. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, nasza szkoła zajęła najwyższe miejsca na podium.
Zwycięski skład dziewcząt przedstawia się następująco:
Wiktoria Prygiel, Agnieszka Chęcińska, Karolina Kowalska, Martyna Purwin.
Z kolei w kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali:
Marcin Śwital, Bartosz Łodygowski, Mikołaj Kowal, Szymon Ćwiklak.
Dodatkowo w biegu uczestniczyły:
Natalia Rutka, Daria Ciesielska, Natalia Sekuła, Katarzyna Orłowska. Ich występ odbył się poza konkurencją.
Zwycięzcy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz bony dla szkół na sprzęt sportowy. GRATULUJEMY