Gala prymusów

DZIEŃ  EDUKACJI NARODOWEJ

GALA PRYMUSÓW  2019

W dniu 10 października 2019 r.  władze Starostwa Powiatowego w Radomiu zaprosiły  nauczycieli i uczniów  szkół ponadpodstawowych na uroczyste obchody  Dnia Edukacji Narodowej do Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Podczas uroczystości Starosta Radomski pan Waldemar Trelka przyznał stypendia naukowe dla prymusów. Stypendium otrzymało 9 uczniów: Jastrzębski Jakub kl. 3 mT, Jaworski Kacper kl. 3 mT, Białek Adrian kl. 3 lT, Fliszkiewicz Iga kl. 3 lT, Wieczorek Weronika kl. 3 lT, Kamińska Monika kl. 3 lT, Rębiś Ada kl. 3 gT, Czapla Aleksandra kl. 2 żT,  Sulima Dawid kl. 2 hlT. Wyróżnieni również zostali dyrektorzy szkół powiatowych wśród, których nie mogło oczywiście zabraknąć naszej wspaniałej pani dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej.
Galę uświetnił  występ Katarzyny Bochyńskiej-Wojdył – światowej sławy śpiewaczki operowej.
Starosta Radomski złożył serdeczne życzenia zebranym z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz podziękował wszystkim dyrektorom i nauczycielom za trud i wysiłek jaki codziennie wkładają, w nauczanie i wychowanie młodzieży.