Rzucili wszystko i wyjechali w Bieszczady! ;)

W dniach 16-18 listopada 2016r. odbyła się wycieczka klasy 3gT w Bieszczady. Opiekunami wycieczki byli pani Sylwia Śmietanka oraz  wychowawca Dariusz Śmietanka. Uczniowie zatrzymali się w Rzeszowie, by zwiedzić rynek oraz jego stare podziemia ,,śmierdziało starością, ale było ciekawie”-ktoś tak powiedział. Kolejną atrakcją było kino Helios w Galerii Rzeszów, gdzie klasa obejrzała film pt. ,,Wołyń” 😉 . Po seansie ruszyli dalej w trasę, aby odpocząć w  ,,Uroczysku” w Zwierzyniu. Po zjedzeniu kolacji od razu położyli się spać. 😀
Następnego dnia 3gT wraz z przewodnikiem weszli na Połoninę Wetlińską. Chociaż droga była ciężka i zaśnieżona, uczniowie wtoczyli się na górę i dotarli do Chatki Puchatka by nabrać sił na dalszą część wycieczki. Każdy stawiany krok wzbudzał dużą niepewność, ponieważ łatwo można było zniknąć w ,,kupie” śniegu. Tego samego dnia niektórzy udali się na Basen Aquarius w Lesku, gdzie z praktykowali zjazdy ekstremalne z wodnej ślizgawki. W tym czasie reszta ekipy robiła masę w cukierni Słodki Domek.
Ostatniego dnia pojechali nad Zaporę w Solinie i  do Zamku Królewskiego w Sanoku, aby zapoznać się z twórczością Zdzisława Beksińskiego. W drodze powrotnej ,,zahaczyli” o pizze prosto z kamiennego pieca. Dotarli do Pionek cali i zdrowi w piątek o godzinie 20.

Cała klasa 3gT jest bardzo zadowolona z wycieczki, zachwycona krajobrazami i pięknem Bieszczad. Będą dobrze wspominać spędzony czas oraz liczą na więcej tak wspaniałych wycieczek. 😀

[supsystic-gallery id=’15’]

Posted in Wycieczki and tagged , , , , , .