Do Nowego Roku 2016/2017 – Gotowi? START!

Punktualnie o godzinie 9.00 w czwartek, 1 września, rozpoczęło się pierwsze spotkanie społeczności szkolnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach. Ceremonię rozpoczęcia roku szkolnego zaszczycił swoja obecnością pan Wicestarosta Radomski – Leszek Margas, który życzył uczniom i nauczycielom udanego roku szkolnego. W swoim wystąpieniu pani dyrektor Magdalena Wiśniewska mówiła: „Drodzy uczniowie w nowym roku szkolnym życzę Wam – wspaniałych przeżyć, które warto będzie pamiętać. Wielu ciekawych aktywności, które dają radość i dobrą zabawę. Osiągania sukcesów, z których jest się dumnym. Niech każdy z Was – gdy zaczną się kolejne wakacje – będzie mógł powiedzieć: To był dla mnie bardzo dobry rok szkolny!”

nowy_rok2

W Czerwonym 1 września naukę rozpoczyna 495 uczniów, z którymi pracować będzie 55 nauczycieli.

nowy_rok1

Posted in Aktualności, Wydarzenia Szkolne and tagged , , , .