Sezon wycieczek szkolnych rozpoczęty!

Sezon wycieczek szkolych w CKZiU otworzyła klasa 3lT, udając się 10.09.2019 na jednodniową wycieczkę w okolice Radomia.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Rzeźby Polskiej                               w Orońsku, gdzie w obszernych salach wystawowych, w wozowni, oranżerii i kaplicy prezentowana jest wystawa prac najwybitniejszej polskiej rzeźbiarki XX wieku Magdaleny Abakanowicz. Monumentalne dzieła oraz plenerowe instalacje zrobiły na logistykach z CKZiU ogromne wrażenie.

Nieco inne emocje towarzyszyły wycieczkowiczom podczas kolejnego punktu programu, tj. w czasie gry terenowej paintball. Zacięta walka między wyłonionymi w drodze losowania drużynami trwała blisko 3 godzinny! Niestety, nie bardzo wiadomo, kto wygrał 🙂

Pewne jest natomiast, że po tak wyczerpującej grze kiełbaski smakowały wybornie!