NASI SIATKARZE W AKCJI

15 marca w piątek  reprezentacja dziewcząt i chłopców udała się na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży.

Rozgrywki rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9.00 i od razu było wiadomo, że łatwo nie będzie, ponieważ sala w tej szkole jest bardzo niska.

Nasza reprezentacja przyzwyczajona do wysokiej i przestronnej sali zupełnie nie mogła przestawić się na granie w tak ciasnym i niskim pomieszczeniu.

No cóż, warunki dla wszystkich były takie same, więc z pełnym zaangażowaniem przystąpiliśmy do rywalizacji. Grając nie tylko z przeciwnikiem, ale też z sufitem dziewczęta zajęły trzecie miejsce, a chłopcy czwarte.

W przyszłym roku szkolnym taki turniej odbędzie się w naszej szkole, więc będzie okazja do pokazania jak gra się w zupełnie innych warunkach.

Naszym  zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy bo ducha walki i determinacji pozazdrościć im może nie jedna drużyna.

GRATULUJEMY !

A oto składy obydwu drużyn:

DZIEWCZĘTA:

1. Jasiorowska Aleksandra – kl.4 ht