Młodzież zapobiega pożarom- sukces Kacpra,Igi i Weroniki

16 marca 2019 roku w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym odbyła się XLII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.

W konkursie wzięło udział  30 uczestników z różnych szkół w trzech grupach wiekowych.Naszą  szkołę reprezentował Kacper Guza z klasy 4lT.
Z wielką przyjemnością informujemy iż uczeń zajął II miejsce na szczeblu powiatowym.

Kacprowi serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności w  zakresie pożarnictwa,tym bardziej, że z rywalem przegrał tylko różnicą jednego punktu.

Podobnie jak w latach poprzednich eliminacjom powiatowym OTWP towarzyszył konkurs plastyczny pt: “Zapobiegamy Pożarom” rozstrzygany  w III grupach wiekowych.

Na konkurs wpłynęło łącznie 325 prac. Miło nam poinformować,że  uczennice naszej  szkoły Iga Fliszkiewicz z klasy 2 lT zajęła I miejsce, a Weronika Kiraga z klasy 3żT III miejsce w  III grupie wiekowej.

Uczestniczkom serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.