Finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

W dniu 15 marca 2019 roku nasza uczennica Weronika Modzelewska z klasy 3 gt wzięła udział w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego organizowanego przez  Politechnikę Warszawską Wydział Inżynierii Produkcji Instytut Mechaniki i Poligrafii.

W finale uczestniczyło 27 uczniów z 8 szkół, którzy wcześniej zostali wyłonieni spośród ponad 700 uczniów z całej Polski. Z przyjemnością możemy poinformować, ze nasza uczennica zajęła 3 miejsce zdobywając tym samym tytuł finalisty wyróżnionego, co gwarantuje jej przyjęcie na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia, poza normalną procedurą rekrutacyjną.

W ramach wsparcia mentalnego oraz zobaczenia jak wygląda finał tak dużego konkursu do Warszawy pojechał również szkolny kolega naszej finalistki, Jakub Malinowski. Uczniowie mieli okazje zwiedzić uczelnię, porozmawiać ze studentami oraz zobaczyć stolicę. Był to z pewnością męczący, ale jakże satysfakcjonujący dzień.

Jeszcze raz gratulujemy Weronice sukcesu i życzymy wielu kolejnych.

[supsystic-gallery id=80]