Na 100 par i na 100 dni przed maturą!

Niezapomnianą noc przeżyli uczniowie klas czwartych technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach.

W sobotę 26.01.2019roku  w baśniowej scenerii przygotowanej na ten niezwykły wieczór, odbyła się największa w Pionkach Studniówka 2019.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczął  dostojny polonez w wykonaniu wszystkich klas maturalnych. Pani Dyrektor Sylwia Śmietanka przywitała przybyłych na uroczystość gości: Wicestarostę Powiatu Radomskiego Pana Romana Frąka, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Grzegorza Puzio , grono pedagogiczne CKZiU, a przede wszystkim rodziców oraz najważniejszych, czyli uczniów klas maturalnych wraz z osobami im towarzyszącymi:

klasę 4 gT z wychowawczynią Anną Okulską,

klasę 4 lT z wychowawczynią Magdaleną Domagałą,

klasę 4 hT z wychowawczynią Lidią Oleszczuk

klasę 4 mżT z wychowawcą Mariuszem Wrochną.

Wzruszający list do maturzystów skierowała również, nieobecna na balu, Pani Dyrektor Magdalena Wiśniewska, życząc młodzieży niezapomnianych wrażeń i wielu pozytywnych wzruszeń.

We wszystkich przemówieniach padały liczne słowa podziękowań, serdecznie życzenia, dopełnione wręczaniem kwiatów, gromkimi brawami, a nawet łzami wzruszenia.

Po zakończeniu części oficjalnej w szkole, dalsza część balu odbyła się w sali restauracji ,,Castello” i zgodnie z życzeniem młodzieży trwała do białego rana.

[supsystic-gallery id=76]