Mikołajki w Czerwonym

Oj, działo się! 6 grudnia, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, bawiliśmy się w iście mikołajkowym stylu. Już od samego rana na korytarzach szkolnych można było spotkać Mikołaja, i to nie jednego…

Samorząd Uczniowski zaproponował wszystkim uczniom i nauczycielom międzyklasową rywalizację – Dzień Czerwony.

Punktowany był każdy czerwony element stroju (rekordziści mieli na sobie nawet po kilka warstw ubrań). Po skrupulatnym zliczeniu punktów okazało się, że dwie klasy zdecydowanie objęły dowodzenie – suma punktów na koncie 4 hT  i 3gT wyniosła 161 punktów. Na drugim miejscu, z sumą punktów 150, znalazła się klasa 2hżT, a na trzecim – 1hlT z sumą 75 punktów. Gratulujemy!

1 miejsce ex aequo klasa 4hT oraz 3gT – obligacja mikołajkowa

2 miejsce klasa 2hżT – Dyplom Mikołajkowy

3 miejsce klasa 1hlT – Dyplom Mikołajkowy

Dodatkową atrakcją podczas przerw był Mikołajkowy Koncert Życzeń oraz możliwość przekazania za pośrednictwem Mikołaja prezentu. Dziękujemy za wspólna zabawę!!!

Zapraszamy za rok!!!