„Sztafetowy Bieg” z okazji 98 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości

W piątek 11 listopada 2016 roku odbył się „Sztafetowy Bieg” z okazji 98 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości.

Tego typu impreza sportowa organizowana jest w Pionkach cyklicznie od wielu lat. Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu miłośników biegania oraz rzeszę kibiców. W zawodach startowała młodzież z pionkowskich szkół, w tym reprezentacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca. Chłopcy uplasowali się na pierwszej pozycji natomiast dziewczęta na pozycji drugiej.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Natalia Wziątek, Ewelina Alot, Julia Duda, Oliwia Kieloch, Maciej Wieczorek, Jakub Polak, Szymon Babula i Łukasz Gregorczyk.

Uczestnikom gratulujemy sukcesu i życzymy udanego startu w przyszłym roku!

Posted in Konkursy, Osiągnięcia and tagged , , , .