„Bóg Honor Ojczyzna. 100 lat niepodległości Polski”

16 listopada 2018 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wystawione zostało wyjątkowe widowisko pt.: „Bóg Honor Ojczyzna. 100 lat niepodległości Polski”. Ten przepiękny spektakl wspólnie przygotowali uczniowie i nauczyciele trzech pionkowskich szkół ponadgimnazjalnych:

• Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. M. Skłodowskiej-Curie
  • Liceum Ogólnokształcące im M. Dąbrowskiej
  • Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego.

Widzowie zachwycali się niezwykłym połączeniem muzyki, tańca i recytacji, poprzez które młodzież ukazała trudną historię naszej Ojczyzny na przestrzeni ostatnich 100 lat. Występy uczniów wzbogaciła prezentacja multimedialna, zawierająca oryginalne zdjęcia z przeszłości. Barwne, wzruszające widowisko zostało nagrodzone przez publiczność owacjami na stojąco.
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie.