4gT podbija Kraków

W dniu 18.10.2018 klasa 4gt pod opieką wychowawczyni Anny Okulskiej oraz Radosława Wątorskiego wyruszyła w drogę na trzydniową wycieczkę do Krakowa.
Pierwszym punktem wycieczki było odwiedzenie Auschwitz-Birkenau. Był to czas głębokiej refleksji nad losami naszych przodków. Siatkówki ich oczu były najlepszymi aparatami, a mózgi kartami pamięci. Wszyscy zgodnie mówią, że tego co tam zobaczyli, nigdy nie zapomną. Zmęczeni drogą oraz przeżytymi emocjami udali się do hotelu.

Główną atrakcją następnego dnia było odwiedzenie największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze. Wszyscy świetnie się bawili. Po obiadokolacji uczniowie wraz z opiekunami udali się do kina na seans filmu “7 uczuć”, po którym wyszli z mieszanymi uczuciami.

Ostatniego dnia przyszedł czas na zwiedzenie Krakowskiego rynku, na którym mieli czas wolny. Po smacznym obiedzie, zadowoleni i zmęczeni atrakcjami minionych dni wyruszyli w drogę powrotną do Pionek.

[supsystic-gallery id=72]