Czerwone otwarte na świat!

Przygotowania trwały wiele dni zanim otworzyliśmy drzwi dla gimnazjalistów. W dniu  26 kwietnia, odwiedziło nas 300 uczniów z Pionek, Suskowoli, Jedlni Kościelnej, Garbatki Letnisko, Brzózy, Policznej,  Ciepielowa, Solna nad Wisłą, Kozienic i okolic.

Gimnazjalistów przywitała Pani Dyrektor CKZiU, Magdalena Wiśniewska, a następnie uczniowie Czerwonego zaprezentowali swoje umiejętności i pasje. Były piosenki, pokaz boksu, tańca, wspinaczki, ćwiczenia na drążku oraz sterowanie samodzielnie zaprojektowanym samolotem.

Po ogólnej prezentacji naszej szkoły, przyszedł czas na obejrzenie każdej pracowni oraz sprzętu, jakim dysponujemy. Przedstawiliśmy propozycje kierunków na najbliższy rok szkolny,  wyjaśniając,  jaką wiedzę i umiejętności można zdobyć lub rozwinąć.

Dziękujemy za tak liczne przybycie, życzliwe słowa oraz wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję że spotkamy się w tak licznym gronie we wrześniu! Zapraszamy!