XI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

12.04.2017 kolejna grupa uczniów klas mechanicznych miała możliwość wyjazdu na targi sprzętu mechanicznego. Dla sympatyków mechaniki, mechatroniki, automatyki i robotyki była to prawdziwa „krzemowa dolina”.

Na targach można było zaobserwować, że  obróbka wiórowa, spawalnictwo, systemy sterowania to ciągle rozwijające się gałęzie przemysłu.

Mechanicy CKZiU chcąc być zawsze  na bieżąco z nowinkami technicznymi, regularnie uczestniczą w targach. Uczniowie klas 1 i 2 mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami stosowanymi w spawalnictwie, obróbce metali, drukowaniu 3D, systemach CAD/CAM/CNC.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem coraz lepszej organizacji i zaangażowania organizatorów oraz wystawców.

Po rozmowach z przedstawicielami firm nabraliśmy pewności, że ukończenie naszego kierunku to gwarancja stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia po ukończeniu szkoły.