Już za nami studniówkowy czas.

Po długich negocjacjach i wielu próbach poloneza, po godzinach poszukiwań najpiękniejszej sukienki i idealnie dopasowanego garnituru, udało się!

Tradycyjny bal studniówkowy odbył się 13 stycznia „po nowemu”. Część oficjalna w szkole zaś część „zabawowa” w Castello. Piękne kreacje, świetne humory, niezwykła atmosfera, zaproszeni goście i fotoreporterzy, obficie zastawione stoły, dobra muzyka i polonez (tradycyjnie w naszej szkole do kompozycji Wojciecha Kilara) – to wszystko spowodowało, że tych chwil nie zapomni nikt z nas!

Mimo ekscytacji spowodowanej pierwszym balem i zabawą do białego rana, mimo szaleństwa studniówkowej nocy w gronie przyjaciół, nie udało nam się zapomnieć, co tak naprawdę świętujemy, a raczej, czego oczekujemy. Matura nadchodzi wielkimi krokami, zostało już niecałe sto dni.

Teraz kończy się okres ,,beztroskiej”  nauki, a zaczyna się czas prawdziwych przygotowań, nie tylko do egzaminu maturalnego, ale do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Musimy chwytać każdą chwilę! Cztery lata w technikum minęły zadziwiająco szybko…

Nadchodzi nieuchronnie czas pożegnań, podsumowań, czas dojrzałości.