Wspinaczka – nauka przez zabawę:)

Dla większości osób wspinaczka jednak kojarzy się z ryzykiem. Podczas gdy prawda jest  zupełnie inna.  Wspinanie, szczególnie na tzw. wędkę, jest bardzo bezpieczne, tym bardziej gdy robimy to na ściance wspinaczkowej pod okiem doświadczonych instruktorów. W takich warunkach wspinanie dzieci jest nawet bezpieczniejsze od pierwszej próby jazdy na rowerze ;).

Na ściance wspinaczkowej wyznajemy zasadę „Ruch, zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo”.

W ramach zajęć wspinaczki skałkowej, przychodzą także dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Ostatnio gościliśmy Publiczną Szkołę Podstawową z Kociołek wraz z opiekunem Panią Iwoną Chołuj. Wspinaczka z liną dała dzieciom olbrzymią dawkę emocji oraz niezapomniane wrażenia.

Milusińskim z Kociołek życzymy dalszych sukcesów.