CZERWONE Z WIZYTĄ W GIMNAZJACH

W dniu 18 i 19 grudnia, przedstawiciele klas pierwszych odwiedzili niewidzianych od czerwca rówieśników z oddziałów gimnazjalnych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pionkach, Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Pionkach, Publicznej Szkoły Podstawowej w Suskowoli oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni.

Na długiej przerwie w każdej z wyżej wymienionych szkół wędrowaliśmy po korytarzach zachęcając do skosztowania pysznych wypieków oraz zapoznania się z zakodowanymi serdecznościami.

Rozpoznawalność naszego logo oraz ciepłe słowa i pozdrowienia bardzo nas cieszą i zachęcają do kolejnych wizyt w murach Waszych szkół. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy