AKCJA „I TY ZOSTANIESZ ŚW. MIKOŁAJEM”

Jak co roku z okazji Św. Mikołaja w Naszej szkole została zorganizowana akcja „I ty zostaniesz św. Mikołajem” – zbiórka darów dla Domu Dziecka “PANDA” w Kozienicach.

Trzeci raz akcję tę przygotowywała klasa 3 technik logistyk wraz z wychowawczynią Magdaleną Domagała. W dniu 18 grudnia 2017 roku przedstawiciele klasy 3 lT: Karina Dąbrowska, Sylwia Czarnecka, Kacper Lenart i Jakub Kmieciak wraz z wychowawczynią odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka, zawożąc im prezenty mikołajkowe, które były zbierane przez trzy tygodnie we wszystkich klasach w szkole.

Wśród tych prezentów znalazły się środki higieniczne, kosmetyki, ubrania, gry planszowe, zabawki oraz duża ilość słodyczy. W tym roku również zebraliśmy pieniądze w kwocie 425,08 zł (kl. 3 technik logistyk – 105 zł, kl. 1 technik logistyk – 85 zł), za które zostały zakupione kosmetyki i środki higieniczne. Młodzież została bardzo miło przyjęta przez dzieci, które odwdzięczyły się za prezenty tysiącem uścisków.

Otrzymaliśmy również serdeczne podziękowania, które przekazujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy wsparli naszą akcje.

Klasa 3 technik logistyk