“Moje Spotkania z Puszczą”

W piątek, 17 listopada, uczestniczyliśmy w podsumowaniu 27 już edycji  konkursu “Moje Spotkania z Puszczą”.W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem: “Moje wędrówki przez leśne kryjówki”. Ogółem w tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 uczniów szkół znajdujących się w obrębie Kozienickiego Parku Krajobrazowego.

Naszą szkołę reprezentowało w nim dziewięć osób. Uczniowie wzięli udział we wszystkich kategoriach konkursu – kategorii literatury, fotografii i teście wiedzy o Puszczy Kozienickiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

• Mateusz Amanowicz i Weronika Modzelewski z klasy 2 gT, nagrodzeni w kategorii test wiedzy

• Adriana Gałkowka – klasa 2 żT, Natalia Jurek – klasa 2 gT oraz Katarzyna Choroś – klasa 1 gT, wyróżnieni w kategorii literatury.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!