LOGISTYCY Z CZERWONEGO NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE

W czwartek 16 listopada logistycy z klas 2 i 4 lmt odwiedzili Stadion Narodowy w Warszawie. Podczas wycieczki uczniowie mogli porównać zdobytą wiedzę teoretyczną z praktyką.

Podopieczni Czerwonego dowiedzieli się jakie rozwiązania logistyczne zastosowane zostały podczas organizacji mistrzostw EURO 2012. W czasie prelekcji zwrócono uwagę między innymi na takie aspekty jak inwestycje w zakresie infrastruktury stadionowej i transportowej, zakres obsługi transportowej, który umożliwił sprawne i płynne przemieszczanie wszystkim uczestnikom EURO 2012.

Obsługa ta obejmowała krajowy transport lądowy, transport lotniczy oraz publiczny w mieście gospodarza. Zwrócono także szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom mistrzostw oraz porządku ich przebiegu.

Następnie zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie (p. M. Orlińska i p. J. Szczechowski) mogli zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim czy Arkadiuszem Milikiem! Dzięki PGE Narodowemu było to możliwe! Choć przez chwilę poczuliśmy się jak gwiazdy najnowocześniejszego stadionu w Polsce.

Jeśli jesteście ciekawi co robiliśmy i co widzieliśmy – zobaczcie sami!