PRYMAT – partner w kształceniu żywieniowców w CKZiU

Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej. Prymat sp. z o.o. zarządza markami: Prymat, Kucharek, Asta oraz Prymat GastroLine.

Firma Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszą firmą, aby w końcu zostać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw.

Od 3 lat współpracaCKZiU z „Prymatem” układa się znakomicie. Bo przecież nowoczesna szkoła to szkoła nawiązująca partnerską współpracę. Współpraca partnerska otwiera przed naszymi uczniami nowe możliwości.

Dzięki ofiarności „Prymatu” pracujemy wykorzystując najlepsze przyprawy, pracujemy warsztatowo
z najlepszymi kucharzami współpracującymi z naszym sponsorem a w październiku tego roku klasa 2 żT została umundurowana w bluzy kucharskie ufundowane przez firmę. Serdecznie dziękujemy