Logistycy na Targach TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

W dniu 23 marca 2017r. uczniowie klasy II i III technik logistyk zwiedzali II Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Targi te to przede wszystkim spotkanie biznesowe firm produkcyjnych i sieci handlowych z przedsiębiorcami z branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. To miejsce premier pojazdów, a także prezentacji szerokiej oferty branży transportu, spedycji i logistyki.

Na targach uczniowie mogli zobaczyć najnowsze i nieco starsze auta ciężarowe, autobusy, naczepy i przyczepy oraz części zamienne, wyposażenie, akcesoria, opony, smary, płyny eksploatacyjne. Uczniowie również mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu systemów telemetrycznych, sieci serwisowych, usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, oprogramowania do transportu, przewozów drogowych oraz centr logistycznych, dystrybucyjnych i powierzchni magazynowych.

Targi, w szczególności pokaz „driftu” ciężarówek i autobus drużyny piłkarskiej Wisły Kraków zrobiły na uczniach nie zapomniane wrażenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.